Kredyt na samochód kalkulator

28 lutego
22:11 2012

Życie bez samochodu w dzisiejszym świecie to spore utrudnienie. Zwłaszcza w dobie wszechobecnej cywilizacji wydaje się, że auto to rzecz niezbędna. Osobom, które nie mają wystarczających środków na tego typu luksus, z pomocą przychodzą banki. Kredyt na samochód wpisuje się bowiem w standardowe produkty bankowe. Gdzie szukać jego najtańszej alternatywy?

Kredyt na samochód możemy uzyskać w każdej placówce. Nie ma znaczenia czy obiektem naszych zainteresowań jest auto z pierwotnego czy wtórnego rynku. Bez problemu można także sfinansować auto z zagranicy. Każdy przyszły kredytobiorca, decydując się na pożyczkę w banku musi realnie podchodzić do wysokości swoich miesięcznych zobowiązań. Krótko mówiąc warto wybrać auto na, które nas stać. W innym wypadku możemy popaść w pętlę zadłużeniową. Samochód nierozerwalnie łączy się z wykupieniem ubezpieczenia OC. W niektórych bankach zobligowani jesteśmy także do wykupienia Autocasco. Każdy kredyt niesie za sobą jednorazową prowizję. Jej maksymalna granica to 5% wartości naszej pożyczki. Dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą dużo przyjemniejszym i prostszym rozwiązaniem jest bankowy leasing.

Leasing samochodowy

Leasing jest nowoczesną formą finansowania, która nie wymaga angażowania własnych środków. Jest to także korzystna alternatywa, dla osób które chcą zaoszczędzić. Raty leasingowe możemy bowiem wliczyć w koszta uzyskania przychodu. W przypadku kredytu bankowego jest to jedynie możliwe w przypadku odsetek od pożyczki.

Kredyt na samochód – kalkulator

Obiektywny obraz naszej miesięcznej raty przedstawi nam kalkulator kredytowy. To stosunkowo nowe narzędzie, dostępne w internecie, które ułatwi nam obliczenie miesięcznej raty spłaty pożyczki. Jedyne co musimy zrobić to wpisać parametry naszego kredytu. System policzy za nas transze i poziom zdolności pożyczkowej. Kredyt na samochód- porównanie to wygodne narzędzie dla wszystkich, tych którzy chcieli by poznać swoje finansowe możliwości.