Kredyty samochodowe dla firm

13 kwietnia
19:36 2012

Marzysz o własnym pojeździe? Nie masz odpowiednio wysokiego zapasu gotówki? Mamy w tym momencie rewelacyjne rozwiązanie przeznaczone właśnie dla Ciebie! W bankach dostępne są kredyty samochodowe. Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Bez obaw! Instytucje finansowe i dla Ciebie mają coś specjalnego.
Kredyty samochodowe dla firm cechują się kilkoma sztandarowymi parametrami:
• Kredyty samochodowe są w stanie sfinansować nawet 100% wartości pojazdu bez pierwszej wpłaty
• okres kredytowania takiej usługi trwa nawet do 10 lat
• Jedyną zasadą finansowania jest pojazd warty więcej niż 10 tysięcy złotych
• A to wszystko wraz z uproszczoną procedurą:
• w przypadku gdy tematem są kredyty samochodowe dla firm nie wymagane są zaświadczenia z ZUSU i urzędu skarbowego
• rolnicy nie muszą przedstawiać wypisów z KRUSu i UG a jest to najbardziej w tym wypadku wskazane dla gospodarstw
• jeżeli jesteś zwykłą osobą fizyczną nie masz obowiązku przedstawiania zaświadczeń z zakładu pracy bądź umów zatrudnienia!
Kredyty samochodowe dedykowane są następującym podmiotom: dla emerytów i rencistów którzy nie ukończyli 65 roku życia, dla osób fizycznych, które posiadają umowę o prace, dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą, bądź w takowej są zatrudnieni jako pełnomocnicy, rolnicy oraz osoby wykonujące wolne zawody.

Z gotówki uzyskanej z kredytu samochodowego: możemy zakupić nowy pojazd bądź ten z rynku wtórnego taki jak samochód osobowy, ciężarowy bądź sam ciągnik siodłowy, naczepy, przyczepy bądź nawet autobusy czy skutery a nawet quady i pojazdy wielośladowe! Najlepszy kredyt samochodowy cechuje się oczywiście najniższymi opłatami na rynku. Cechą główną takiego finansowania jest zazwyczaj procent, który nie przekracza dwunastu punktów w skali roku. Dużo osób często bierze finansowanie w postaci kredytu gotówkowego a nie samochodowego. Jest to jeden z